Reportaż ze Chrztu Świętego Hani w Lublinie

Chrzest Święty Hani w Lublinie

Okres letni to czas, kiedy wykonuję dużo reportaży ze Chrztu Świętego. Pogoda sprzyja rodzinnym spotkaniom, a budząca się do życia przyroda napawa nas optymizmem.

Przygotowałam dla Was mały skrót z tego ważnego dnia Hani. Każdy reportaż ze Chrztu Świętego zaczynamy od przygotowań. To właśnie wtedy warto wykorzystać moment, kiedy jesteście z najbliższymi i stworzyć kilka bardziej emocjonalnych kadrów z rodzicami podczas przygotowań. Staram się, aby wykonać dla Was zarówno pozowane portrety, jak i kilka zdjęć z zaskoczenia, ukrycia czy oddali. Zawsze uwieczniam też kilka detali, które doskonale dopełniają całość reportażu.

Chrzest Święty odbywa się podczas mszy w kościele lub od razu po niej. Hania była bardzo grzeczna i z zaciekawieniem obserwowała całe wydarzenie.

Po Mszy Świętej udaliśmy się na obiad do hotelu Fokus w Lublinie, gdzie rodzina mogła wspólnie świętować tak radosne wydarzenie. Po pysznym obiedzie przenieśliśmy się do ogrodu, gdzie powstały piękne, rodzinne kadry wśród kwiatów. Reportaż ze Chrztu Świętego to jeden z moich ulubionych rodzajów fotografii ponieważ pozwala zarejestwować mnóstwo pięknych emocji towarzyszących całej rodzinie.