Sesja biznesowa Izabeli

Zapraszam do obejrzenia sesji biznesowej, którą wykonałyśmy dla Izy, która tworzy swoją markę osobistą, jest właścicielką szkoły tańca.

Postawiłyśmy na klasyczne ujęcia w białym garniturze, kilka bardziej kontrastowych kadrów w czerni, a na koniec wykonałyśmy kilka kobiecych ujęć z wykorzystaniem kolorowych świateł.

Każda sesja biznesowa jest wyjątkowa, ponieważ każda z nas jest inna, mamy inne usposobienie, a także wykonujemy inne zawody. Bardzo ważne jest, aby przed sesją opowiedzieć na czym Ci zależy i jaką siebie chciałabyś zobaczyć. Ja jestem dla Ciebie i poprowadzę Cię przez cały proces.

Sesja biznesowa – jak się przygotować?

Dobrze dobrany strój, który podkreśla Twoją sylwetkę to jeden z ważniejszych elementów. Zadbaj o siebie i poczuj się wyjątkowo – to Twój dzień.

Makijaż – jeśli potrafisz go wykonać sama, nic nie stoi na przeszkodzie, ale jeśli nie czujesz się pewnie w tej dziedzinie, zgłoś się do profesjonalistki. W końcu zdjęcia z naszej sesji będą Twoją wizytówką.

Fryzura – to dopełnienie całości,  koniecznie zadbaj o odpowiednią fryzurę. Jeśli lubisz loki, zaszalej, jeśli lepiej czujesz się w klasycznych fryzurach prostownica i odpowiednie ułożenie to  świetny pomysł

Dobre nastawienie – ooo tak, nasz mózg to połowa sukcesu, zrelaksuj się, zastanów się jakie są Twoje oczekiwania, a resztę zostaw mi.

Przesuń w dół i zobacz jak wyglądała sesja Izy. Mam nadzieję, że efekty  Ci się spodobały 🙂

Skontaktuj się:

e-mail: pastelovestudio@wp.pl

telefon: 663394247