Lawendowe Sesje Lublin

Lawendowe Sesje Lublin

Sesje w lawendzie to jedne z Waszych ulubionych spotkań fotograficznych, dlatgo zapraszam serdecznie na (Lawendowe sesje Lublin) na pięknym polu lawendy na Lawendowych Wzgórzu. Stworzymy cudowne kadry, które z pewnością zagoszczą w Waszym albumie. Lawenda kwitnie od połowy czerwca przez około miesiąc także to jedyna okazja w roku, kiedy możemy zrealizować sesję w lawendzie.

Jakie sesje można wykonać na polu lawendy?

Fioletowe pole lawendy to przepiękna lokalizacja, w której możemy wykonać sesje rodzinne, dziecięce, ciążowe, portretowe a nawet ślubne. Spacer w przepełnionych zapachem alejkach to idealna forma relaksu – świetnie się sprawdzi także na sesje pokoleniowe, ponieważ na niewielkim obszarze wykonamy cudowne i zróżnicowane kadry.

Jak wygląda lawendowa sesja w lawendzie?

Sesje lawendowe to MINI SESJE, tak jak w przypadku innych akcji będą dostępne 2 pakiety różniące się czasem trwania sesji oraz ilością zdjęć. Będziemy mieli do dyspozycji 30 minut albo 1h, dlatego wybierając swój pakiet weź pod uwagę predyspozycje swoich dzieci czy liczebność rodziny.

Jak się ubrać na sesję w lawendzie?

Na Lawendowym Wzgórzu jest toaleta, możecie przyjechać wcześniej i na miejscu przygotować się do zdjęć.

Przygotuj swoją garderobę na sesje lawendowe – idealnie sprawdza się tutaj biel czy fiolety, które pięknie kontrastują z kolorem lawendy. Zwiewne sukienki to świetna opcja, aby urozmaicić nasze kadry, możesz zabrać wiklinowy koszyczek, kapelusz czy słomianą torebkę. Dla mężczyzn przede wszystkim polecam jasne koszule, brązowe lub siwe spodnie, które świetnie zgrają się z polem lawendy.

Kiedy przyjechać na sesję lawendową.

Jako fotograf wynajmuję pole na godziny. Bardzo proszę o punktualne przybywanie na sesje, pamiętaj, to bardzo ważne, abyśmy mogli zacząć sesję o umówionej godzinie. Warto być 15 minut wcześniej aby spokojnie zaparkować, skorzystać z toalety czy odwiedzić sklepik. Na miejscu można zakupić przepiękne bukieciki lawendy, które będziecie mogli zabrać po sesji do domu, co pozwoli cieszyć się przepięknym zapachem jeszcze dłużej. Spóźnienia niestety będą powodowały, ze czas sesji będzie skrócony, ponieważ klienci zapisani są co 30 minut lub godzinę.

Oferta sesji:

Pakiet podstawowy

400 zł za 6 ujęć i 30 minut sesji + odbitki

Pakiet standard

600zł 10 ujęć – 30 minut sesji + odbitki

Pakiet VIP Rodzinny

1000 zł – 60 minut – 20 zdjęć + odbitki

Lawendowe sesje – chwytajcie magiczne chwile wśród pachnących pól!

Dostępne terminy

13.07, 17:00 – 20:00

14.07, 17:00 – 20:00

15.07, 17:00 – 20:00

15.07, 17:00 – 20:00

16.07, 16:00 – 19:00

22.07, 17:00 – 19:00

Zapraszam do zapisów

Jak przebiega nasza współpraca? Lawendowe sesje Lublin.

1. Umawiamy termin, rezerwacja terminu to wpłata 50zł zadatku.

2. Spotykamy się na polu lawendowym w wyznaczonym dniu i godzinie i robimy piękne zdjęcia.

3. Wysyłam Wam zdjęcia do wyboru.

4. Poddaję zdjęcia retuszowi i przesyłam Wam w formie elektronicznej.

5. Spotykamy się na odbiór odbitek.

6. Chwalicie się pięknymi zdjęciami najbliższym i umieszczacie ulubione w ramce! 🙂

Chcesz Kupić Voucher Prezentowy dla bliskiej osoby?

Bon Podarunkowy

→ REZERWACJA TERMINU

Sesję możesz zarezerwować poprzez kontakt telefoniczny (663394247), wiadomość na facebooku, przez formularz kontaktowy lub e-mail.

 
→ PŁATNOŚĆ

Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku w kwocie 50zł przelewem lub gotówką. Całość płatności następuje w dniu sesji. Wystawiam faktury bez VAT.
51 1240 5497 1111 0011 1243 8181 Diana Pisarczyk

 
→ WYBÓR PAKIETU

Każdy pakiet jest opisany, różnią się liczbą zdjęć oraz czasem sesji. O wybranym pakiecie należy poinformować fotografa przy rezerwacji terminu.

 
→ MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

Cena pakietu zawiera studyjną sesję zdjęciową w Lublinie lub plener w promieniu 20 km od siedziby fotografa. Istnieje możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji po wcześniejszym ustaleniu z fotografem.

 
→ DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

Sesje wykonywane są 7 dni w tygodniu. W studio w godz. od około 9:00 do 18:00. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są od godziny 16:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

 
→ WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Po około 2 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system „Zalamo”. Gotowe zdjęcia przekazuję do 20 dni roboczych od momentu wyboru. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

 
→ NIEWYBRANE ZDJĘCIA

Klient otrzyma dokładnie tyle ujęć ile zakupił. Nie ma możliwości otrzymania nieobrobionych ujęć za darmo. Można dokupić dodatkowe ujęcia według dostępnego cennika.

 
→ ILOŚĆ FOTOGRAFOWANYCH OSÓB

Sesje przeznaczone są dla jednej rodziny – max. 5 osób (2 dorosłych – mama, tata oraz ich max. 3 dzieci). W przypadku większej grupy należy doliczyć 50 zł za każde dziecko, a 100 zł za dodatkową osobę dorosłą.

 
→ USŁUGA EXPRESS

klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ ZGODA NA PUBLIKACJĘ ZDJĘĆ W PORTFOLIO FOTOGRAFA

klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ SPÓŹNIENIA

proszę o punktualne przybycie na sesję, akceptuję do 15 minut spóźnienia, po ich upływie czas spóźnienia wliczony jest w czas trwania sesji.