Reportaż Ślubny

Fotografia ślubna to jedna z najpopularniejszych dziedzin fotografii. Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu, dlatego w mojej fotografii ślubnej skupiam się na zachowaniu wszystkich emocji towarzyszących Wam tego dnia. Podczas reportażu łapię chwile i rejestruję także te momenty, których Wy nie jesteście w stanie zobaczyć tego dnia. Wzruszeni rodzice podczas przysięgi ślubnej. Emocje, które malują się na Waszych twarzach kiedy widzicie się pierwszy raz tego dnia!

Szukacie fotografa ślubnego? Jeśli tak, to dobrze trafiliście!

Fotografia Ślubna to nie tylko reportaż z Kościoła i przyjęcia. Często spotykamy się także na Plenerowej sesji ślubnej. Przykładam dużą wagę do doboru odpowiedniego miejsca, w którym wykonamy sesję. Pracuję głównie na terenie Lublina oraz Województwa Lubelskiego, ale jestem osobą mobilną i dojadę w każdy zakątek Polski.

W mojej ofercie znajdziecie 3 pakiety fotografii ślubnej, plenerową sesję ślubną, sesję narzeczeńską a także mnóstwo innych sesji.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą i chcecie sprawdzić, czy termin Waszego ślubu mam dostępny to wypełnijcie, proszę formularz kontaktowy. Możecie taż skontaktować się ze mną telefonicznie: 663394247.

Oferta Ślubna
1
fotografia ślubna lublin
3
4
5
6
7
8