Fotografia rodzinna

SESJA RODZINNA LUBLIN

Cieszę się, że tu jesteś. Sesje rodzinne to bardzo ważny element w naszej kulturze, w mojej pracy skupiam się na uwiecznieniu Waszych emocji na zdjęciach, które zostaną z Wami na lata. Bycie Waszym fotografem rodzinnym to dla mnie wielki zaszczyt i odpowiedzialność. Dołożę wszelkich starań, abyście oglądali te zdjęcia z uśmiechem i ciepłymi wspomnieniami

SESJA RODZINNA LUBLIN W PLENERZE

Rodzinne sesje plenerowe to jedne z moich ulubionych spotkań z Wami. Zdjęcia w sadach, na polu lawendy czy lesie pozwalają uwiecznić nam mnóstwo emocji podczas jednego spaceru. Sesje plenerowe wykonuję w Lublinie lub okolicy. Czas naszego spotkania zależy od wybranego pakietu. Jeśli chcielibyście zachować piękne wspomnienia i stworzyć cudowny album z Waszymi zdjęciami – zapraszam na zdjęcia!

RODZINNA SESJA LIFESTYLE – DOM/PLENER

Ten rodzaj sesji proponuję osobom, które mają swoją przestrzeń, w której wykonamy zdjęcia lub chcieliby wybrać się ze mną na wspólny spacer. Jeśli cenicie sobie naturalne kadry, lubicie czuć się swobodnie to ten rodzaj fotografii jest właśnie dla Was. Podczas takiej sesji stworzymy piękne wspomnienia – możecie przytulać się, bawić, grać – w skrócie robić to co tylko macie ochotę. Zdjęcia wykonuję w formie reportażu staram się uchwycić prawdziwe emocje.

SESJA RODZINNA W STUDIO

Dla tych z Was, którzy chcieliby doświadczyć sesji studyjnej także przygotowałam wyjątkową ofertę Spotkajmy się w moim studio w Lublinie, stworzymy tu piękną pamiątkę na lata. Do dyspozycji będziemy mieli tła fotograficzne w różnych kolorach oraz dodatki dostępne w studio.

Pakiety
Sesja rodzinna w lawendzie

PAKIET PODSTAWOWY

CENA: 400ZŁ

• 5 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 1 stylizacja

• Sesja w plenerze lub studio

• 1 Tło fotograficzne/ miejsce w plenerze

• Czas trwania sesji

– do 30 minut

sesja rodzinna Lublin

PAKIET STANDARD

CENA: 600ZŁ

• 10 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 10 odbitek w formacie

15×23 cm

• 2 stylizacje

• Sesja w plenerze lub studio

• 2 Tła fotograficzne

• Czas trwania sesji

– do 60 minut

sesja rodzinna Lublin

PAKIET PREMIUM

CENA: 1000ZŁ

• 2o Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• PLENER +STUDIO

• 20 odbitek w formacie

15×23 cm

• 3 stylizacje

2 Tła fotograficzne

•Czas trwania sesji

– do 80 minut

→ REZERWACJA TERMINU

Sesję możesz zarezerwować poprzez kontakt telefoniczny (663394247), wiadomość na facebooku, przez formularz kontaktowy lub e-mail.

 
→ PŁATNOŚĆ

Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku w kwocie 50zł przelewem lub gotówką. Całość płatności następuje w dniu sesji. Wystawiam faktury bez VAT.
51 1240 5497 1111 0011 1243 8181 Diana Słomka

 
→ WYBÓR PAKIETU

Każdy pakiet jest opisany, różnią się liczbą zdjęć oraz czasem sesji. O wybranym pakiecie należy poinformować fotografa przy rezerwacji terminu.

 
→ MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

Cena pakietu zawiera studyjną sesję zdjęciową w Lublinie lub plener w promieniu 20 km od siedziby fotografa. Istnieje możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji po wcześniejszym ustaleniu z fotografem.

 
→ DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

Sesje wykonywane są 7 dni w tygodniu. W studio w godz. od około 9:00 do 18:00. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są od godziny 16:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

 
→ WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Po około 2 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system „Zalamo”. Gotowe zdjęcia w formie elektronicznej przekazuję do 30 dni roboczych od momentu wyboru. Po akceptacji zdjęć wywołuję odbitki i przekazuję je do 30 dni od akceptacji. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

 
→ NIEWYBRANE ZDJĘCIA

Klient otrzyma dokładnie tyle ujęć ile zakupił. Nie ma możliwości otrzymania nieobrobionych ujęć za darmo. Można dokupić dodatkowe ujęcia według dostępnego cennika.

 
→ ILOŚĆ FOTOGRAFOWANYCH OSÓB

Sesje przeznaczone są dla jednej rodziny – max. 5 osób (2 dorosłych – mama, tata oraz ich max. 3 dzieci). W przypadku większej grupy należy doliczyć 50 zł za każde dziecko, a 100 zł za dodatkową osobę dorosłą.

 
→ USŁUGA EXPRESS

klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ ZGODA NA PUBLIKACJĘ ZDJĘĆ W PORTFOLIO FOTOGRAFA

klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ SPÓŹNIENIA

proszę o punktualne przybycie na sesję, akceptuję do 15 minut spóźnienia, po ich upływie czas spóźnienia wliczony jest w czas trwania sesji.