Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa to jedna z moich ulubionych dziedzin fotografii. Podczas naszego spotkania możemy stworzyć wyjątkową pamiątekę tego pięknego okresu jakim jest ciąża i macierzyństwo.

Sesję ciążową najlepiej wykonywać w 7 i 8 miesiącu ciąży, ponieważ brzuszek jest już wystarczająco widoczny. Przyszła mama czuje się wtedy na tyle dobrze, aby swobodnie brać udział w sesji. Sesja ciążowa trwa około godziny. Okres oczekiwania na nowego członka rodziny to bardzo ważny czas w życiu każdej kobiety. Przed sesją warto zadbać o profesjonalny makijaż czy fryzurę. W razie potrzeby skontaktuję przyszłą mamę z osobami, które sprawią, że będzie wyglądać wyjątkowo. Fotografia ciążowa idealnie się sprawdzi jako sesja indywidualna, ale także w gronie rodziny – z mężem czy dziećmi.

Pakiety

PAKIET PODSTAWOWY

CENA: 350ZŁ

• 6 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 2 stylizacje

• 1 Tło fotograficzne

• Czas trwania sesji

– do 30 minut

PAKIET STANDARD

CENA: 400ZŁ

•10 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 2 stylizacje

• 2 Tła fotograficzne

• 10 odbitek w formacie

15×23 cm

• Czas trwania sesji

– do 60 minut

PAKIET PREMIUM

CENA: 1000ZŁ

•25 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 3 stylizacje

2 Tła fotograficzne

•Album Lite ze zdjęciami

z sesji lub

drewniane pudełko

z odbitkami.

•Czas trwania sesji

– do 80 minut

→ REZERWACJA TERMINU

Sesję możesz zarezerwować poprzez kontakt telefoniczny (663394247), wiadomość na facebooku, przez formularz kontaktowy lub e-mail.

 
→ PŁATNOŚĆ

Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku w kwocie 50zł przelewem lub gotówką. Całość płatności następuje w dniu sesji. Wystawiam faktury bez VAT.
68 1240 5497 1111 0010 6027 0596 Diana Pisarczyk

 
→ WYBÓR PAKIETU

Każdy pakiet jest opisany, różnią się liczbą zdjęć oraz czasem sesji. O wybranym pakiecie należy poinformować fotografa przy rezerwacji terminu.

 
→ MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

Cena pakietu zawiera studyjną sesję zdjęciową w Lublinie lub plener w promieniu 20 km od siedziby fotografa. Istnieje możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji po wcześniejszym ustaleniu z fotografem.

 
→ DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

Sesje wykonywane są 7 dni w tygodniu. W studio w godz. od około 9:00 do 18:00. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są od godziny 16:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

 
→ WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Po około 2 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system „Zalamo”. Gotowe zdjęcia przekazuję do 20 dni roboczych od momentu wyboru. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

 
→ NIEWYBRANE ZDJĘCIA

Klient otrzyma dokładnie tyle ujęć ile zakupił. Nie ma możliwości otrzymania nieobrobionych ujęć za darmo. Można dokupić dodatkowe ujęcia według dostępnego cennika.

 
→ ILOŚĆ FOTOGRAFOWANYCH OSÓB

Sesje przeznaczone są dla jednej rodziny – max. 5 osób (2 dorosłych – mama, tata oraz ich max. 3 dzieci). W przypadku większej grupy należy doliczyć 50 zł za każde dziecko, a 100 zł za dodatkową osobę dorosłą.

 
→ USŁUGA EXPRESS

Klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ ZGODA NA PUBLIKACJĘ ZDJĘĆ W PORTFOLIO FOTOGRAFA

Klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ SPÓŹNIENIA

Proszę o punktualne przybycie na sesję, akceptuję do 15 minut spóźnienia, po ich upływie czas spóźnienia wliczony jest w czas trwania sesji.