Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa to jedna z moich ulubionych dziedzin fotografii. Podczas naszego spotkania możemy stworzyć wyjątkową pamiątkę tego pięknego okresu jakim jest ciąża i macierzyństwo.

Sesję ciążową najlepiej wykonywać w 7 i 8 miesiącu ciąży, ponieważ brzuszek jest już wystarczająco widoczny. Przyszła mama czuje się wtedy na tyle dobrze, aby swobodnie brać udział w sesji. Sesja ciążowa trwa około godziny. Okres oczekiwania na nowego członka rodziny to bardzo ważny czas w życiu każdej kobiety. Przed sesją warto zadbać o profesjonalny makijaż czy fryzurę. W razie potrzeby skontaktuję przyszłą mamę z osobami, które sprawią, że będzie wyglądać wyjątkowo. Fotografia ciążowa idealnie się sprawdzi jako sesja indywidualna, ale także w gronie rodziny – z mężem czy dziećmi.

Pakiety
studyjna sesja ciążowa

PAKIET PODSTAWOWY

CENA: 400ZŁ

5 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 1 stylizacja

• Sesja w studio lub w szklarni

• Czas trwania sesji

– do 30 minut

sesja ciążowa lublin

PAKIET STANDARD

CENA: 600ZŁ

10 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 10 odbitek w formacie

15×23 cm

• 2 stylizacje

• Sesja w plenerze, szklarni lub studio

• Czas trwania sesji

– do 60 minut

Fotografia ciążowa

PAKIET PREMIUM

CENA: 1000ZŁ

2o Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• SESJA ŁĄCZONA PLENER + STUDIO/SZKLARNIA

lub cała sesja w jednym miejscu

• 20 odbitek w formacie

15×23 cm

• 3 stylizacje

•Czas trwania sesji

– do 120 minut

Fotografia ciążowa – co powinnaś o niej wiedzieć.

Okres ciąży to wyjątkowy moment w życiu nie tylko samej kobiety, ale także całej rodziny. Z doświadczenia wiem, że trudno zdecydować się na sesję zdjęciową, ponieważ z jednej strony widzisz piękne zdjęcia innych kobiet z tego okresu, a z drugiej zmagasz się ze zmęczeniem i masz wrażenie, że przybyło Ci kilka kilogramów za dużo. Nie przejmuj się, na sesji zdjęciowej zadbam o Ciebie i pokieruję tak, że będziesz wyglądać wyjątkowo i pięknie.Najlepszy moment na sesję ciążową.

Sesje ciążową najlepiej wykonać pomiędzy 30 a 36 tygodniem ciąży, brzuszek jest już na tyle duży, że go widać, a jednocześnie na tyle mały, że można go odpowiednio podkreślić strojem i stworzyć przepiękne kadry. Kobieta ma jeszcze wystarczająco energii, aby swobodnie czuć się na sesji a brzuszek nie sprawia trudności w pozowaniu.Gdzie wykonać sesję ciążową?

Nie ma jednej zasady, gdzie wyjdzie najlepsza sesja ciążowa. Wszystko zależy od preferencji przyszłej mamy. Zdjęcia możemy wykonać w moim studio, w plenerze, a nawet w domu klienta.Fotografia ciążowa w studio w Lublinie

Sesje studyjne wykonuję w Lublinie. Zazwyczaj mamy do wykorzystania 2 kolory teł fotograficznych oraz 2-3 suknie w zależności od wybranego pakietu. Tego rodzaju sesja charakteryzuje się stałymi warunkami technicznymi, główną rolę na sesji odgrywa przyszła mama, która może pozować sama lub ze swoim partnerem.Fotografia ciążowa w plenerze

Plenerowa sesja ciążowa idealnie sprawdza się w ciepłych porach roku takich jak późna wiosna, lato i jesień. Przepiękne okoliczności przyrody pozwalają na wykonanie kreatywnych kadrów. Kolory sukni dopasowujemy do charakteru przyszłej mamy oraz miejsca, które wybierzemy. To Ty decydujesz, czy marzy Ci się romantyczny klimat, piękny ogród, czy może bardziej sielskie wydanie – wtedy wybierzemy np. sesję na łące. Jeśli chciałabyś elegancką sesję, to wybierzemy barokowy pałacyk, piękny most czy urokliwą zatoczkę. Mamy olbrzymie możliwości.W co się ubrać na sesję ciążową oraz co warto zabrać?

Do każdej sesji ciążowej zapewniam stroje takie jak piękne suknie czy body. Możesz jednak także przygotować coś swojego, zabierz na sesję swoją ulubioną sukienkę. Ostatnio bardzo popularne stają się także sesje w marynarce oraz eleganckich spodniach, więc jeśli lubisz czuć się elegancka to stylizacja dla Ciebie. Pamiętaj, żeby na sesję zabrać 2 komplety bielizny – jeden jasny, biały lub cielisty a drugi czarny. Taki dobór stroju pozwoli czuć się pewnie, nic Cię nie zaskoczy na sesji. Możesz zabrać na sesję także szpilki czy ulubione kolczyki, które dodadzą szyku całej stylizacji.

Jeśli zdecydowałaś się na sesję z partnerem, to warto zadbać o jego elegancki strój, idealnie sprawdzi się tutaj koszula, marynarka lub ładny sweter. Kolory powinny być stonowane i jednolite.


Makijaż i fryzura na sesję zdjęciową.

Sesja ciążowa to dla Ciebie ważne wydarzenie, to właśnie na niej powstaną piękne zdjęcia, które będziesz wspominać latami. Nic tak nie doda Ci pewności siebie jak odpowiednio dobrana fryzura i makijaż. Możesz przygotować się sama lub udać się do specjalistki. Podczas sesji świetnie sprawdzą się loki a także podkreślenie ust czy oczu makijażu.

→ REZERWACJA TERMINU

Sesję możesz zarezerwować poprzez kontakt telefoniczny (663394247), wiadomość na facebooku, przez formularz kontaktowy lub e-mail.

 
→ PŁATNOŚĆ

Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku w kwocie 50zł przelewem lub gotówką. Całość płatności następuje w dniu sesji. Wystawiam faktury bez VAT.
51 1240 5497 1111 0011 1243 8181 Diana Słomka

 
→ WYBÓR PAKIETU

Każdy pakiet jest opisany, różnią się liczbą zdjęć oraz czasem sesji. O wybranym pakiecie należy poinformować fotografa przy rezerwacji terminu.

 
→ MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

Cena pakietu zawiera studyjną sesję zdjęciową w Lublinie lub plener w promieniu 20 km od siedziby fotografa. Istnieje możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji po wcześniejszym ustaleniu z fotografem.

 
→ DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

Sesje wykonywane są 7 dni w tygodniu. W studio w godz. od około 9:00 do 18:00. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są od godziny 16:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

 
→ WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Po około 2 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system „Zalamo”. Gotowe zdjęcia w formie elektronicznej przekazuję do 30 dni roboczych od momentu wyboru. Po akceptacji zdjęć wywołuję odbitki i przekazuję je do 30 dni od akceptacji. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

 
→ NIEWYBRANE ZDJĘCIA

Klient otrzyma dokładnie tyle ujęć ile zakupił. Nie ma możliwości otrzymania nieobrobionych ujęć za darmo. Można dokupić dodatkowe ujęcia według dostępnego cennika.

 
→ ILOŚĆ FOTOGRAFOWANYCH OSÓB

Sesje przeznaczone są dla jednej rodziny – max. 5 osób (2 dorosłych – mama, tata oraz ich max. 3 dzieci). W przypadku większej grupy należy doliczyć 50 zł za każde dziecko, a 100 zł za dodatkową osobę dorosłą.

 
→ USŁUGA EXPRESS

Klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ ZGODA NA PUBLIKACJĘ ZDJĘĆ W PORTFOLIO FOTOGRAFA

Klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ SPÓŹNIENIA

Proszę o punktualne przybycie na sesję, akceptuję do 15 minut spóźnienia, po ich upływie czas spóźnienia wliczony jest w czas trwania sesji.