Mini Sesje Świąteczne

Zapraszam na MINI SESJE ŚWIĄTECZNE 2021!

Sesja świąteczna

Sesje Świąteczne to jedna z najbardziej popularnych i oczekiwanych sesji w roku, dlatego zawsze z wyprzedzeniem ogłaszam dostępne terminy. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, czas rodzinnych spotkań, miłości i radości a oglądanie zdjęć świątecznych umili Wam wspólne spędzanie czasu.

Sesje zaczynamy 05.11 a potrwają do 12.12

Dostępne Terminy:

Kochani, zakończyłam już Sesje Świąteczne w studio z gwarancją otrzymania odbitek przed Świętami. Można zapisać się na sesje, ale przed świętami otrzymacie jedynie wersję elektroniczną.

Zapraszam do zapisów ?

(Jeśli żaden z wymienionych terminów Ci nie odpowiada, skontaktuj się ze mną – dobierzemy termin indywidualnie)

PAKIET MINIPAKIET STANDARDPAKIET RODZINNY
3 ujęcia
3 odbitki 15×23 cm
Czas sesji:
20 minut
200 zł

7 ujęć
7 odbitek 15×23 cm

Czas sesji: 40 minut
300 zł

15 ujęć
15 odbitek 15×23 cm

Czas sesji: 1 h
470 zł

W tym roku postawiłam na bardzo ciepłą scenkę w kolorach czerwieni, brązu i zieleni. Będzie mnóstwo świątecznych rekwizytów.

Jeśli nie macie pomysłu na prezent mikołajkowy, świąteczny serdecznie zapraszam do zakupu bonu prezentowego.
Pakiet sesji zdjęciowej dotyczy jednej rodziny (Rodzice + Dzieci)

A tak było w tamtym roku 🙂

Formularz kontaktowy

  Regulamin

  → REZERWACJA TERMINU

  Sesję możesz zarezerwować poprzez kontakt telefoniczny (663394247), wiadomość na facebooku, przez formularz kontaktowy lub e-mail.

   
  → PŁATNOŚĆ

  Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku w kwocie 50zł przelewem lub gotówką. Całość płatności następuje w dniu sesji. Wystawiam faktury bez VAT.
  68 1240 5497 1111 0010 6027 0596 Diana Pisarczyk

   
  → WYBÓR PAKIETU

  Każdy pakiet jest opisany, różnią się liczbą zdjęć oraz czasem sesji. O wybranym pakiecie należy poinformować fotografa przy rezerwacji terminu.

   
  → MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

  Cena pakietu zawiera studyjną sesję zdjęciową w Lublinie lub plener w promieniu 20 km od siedziby fotografa. Istnieje możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji po wcześniejszym ustaleniu z fotografem.

   
  → DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

  Sesje wykonywane są 7 dni w tygodniu. W studio w godz. od około 9:00 do 18:00. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są od godziny 16:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

   
  → WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

  Po około 2 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system „Zalamo”. Gotowe zdjęcia przekazuję do 20 dni roboczych od momentu wyboru. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

   
  → NIEWYBRANE ZDJĘCIA

  Klient otrzyma dokładnie tyle ujęć ile zakupił. Nie ma możliwości otrzymania nieobrobionych ujęć za darmo. Można dokupić dodatkowe ujęcia według dostępnego cennika.

   
  → ILOŚĆ FOTOGRAFOWANYCH OSÓB

  Sesje przeznaczone są dla jednej rodziny – max. 5 osób (2 dorosłych – mama, tata oraz ich max. 3 dzieci). W przypadku większej grupy należy doliczyć 50 zł za każde dziecko, a 100 zł za dodatkową osobę dorosłą.

   
  → USŁUGA EXPRESS

  klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

   
  → ZGODA NA PUBLIKACJĘ ZDJĘĆ W PORTFOLIO FOTOGRAFA

  klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

   
  → SPÓŹNIENIA

  proszę o punktualne przybycie na sesję, akceptuję do 15 minut spóźnienia, po ich upływie czas spóźnienia wliczony jest w czas trwania sesji.