Fotograf na chrzest

Fotografia Okolicznościowa

Wiem, że wybór fotografa na Chrzest nie jest prosty. Chcielibyście mieć przepiękną pamiatkę na lata, ale nie do końca wiecie czego możecie się spodziewać oraz jak się przygotować, aby wszystko wypadło jak najlepiej – doskonale to rozumiem, dlatego przygotowałam dla Was krótki opis jak wyglądają takie zdjęcia i nasza współpraca.

Fotograf na Chrzest Święty

Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny. Wspomnienia bywają ulotne, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom chciałabym zatrzymać dla Was ten wyjątkowy dzień w postaci pięknego reportażu nasyconego mnóstwem emocji, które towarzyszyły Wam tego dnia.

Zdjęcia reportażowe wybieram osobiście, tak aby tworzyły jedną całość – historię wydarzenia. Po każdej ceremonii wykonujemy ujęcia rodzinne – w kościele lub przed nim jeśli jest taka możliwość. Wykonujemy zdjęcia z Rodzicami, Chrzestnymi oraz Dziadkami. Wykonując reportaż ze Chrztu największą uwagę poświęcam dziecku. Staram się uchwycić jego niezaspokojoną ciekawość świata, jego naturalność oraz emocje, które mu w danej chwili towarzyszą. Szczególną uwagę zwracam na relacje, uczucia i interakcje dziecka z Rodzicami oraz bliskimi.Reportaż z okazji Chrztu możemy podzielić na 3 części:

1. Przygotowania do Uroczystości Chrztu Świętego

Spotykamy się około 1h przed Mszą i towarzyszę Państwu podczas ubierania dziecka w domu. Oprócz niepozowanych i naturalnych ujęć reportażowych, możemy wykonać również kilka zdjęć pozowanych z rodziną.

2. Uroczysta msza w Kościele – Polanie główki

Na tym etapie staram się pozostać jak najmniej widoczna,aby swoją obecnością nie zakłócać przebiegu Uroczystości. Dużą uwagę przykładam do uwiecznienia wszystkich najważniejszych momentów.

Po mszy możemy wykonać pamiątkowe zdjęcia na tle ołtarza lub zrobić mini sesję plenerową przed Kościołem.

3. Przyjęcie rodzinne z okazji Chrztu Świętego

Po obrzędach kościelnych udaję się z Państwem na rodzinne przyjęcie. Mam wtedy dostatecznie dużo czasu, aby uchwycić atmosferę tego dnia. Skupiam się przede wszystkim na tym, aby uchwycić interakcje oraz emocje dziecka w kontaktach z bliskimi. Dodatkowo jest to świetny moment, aby wykonać pamiątkowe, rodzinne zdjęcia z gośćmi. Jako fotograf staram się przedstawić ten wyjątkowy dzień w sposób naturalny.

W zależności od indywidualnych potrzeb – zakres Reportażu z Chrztu może ulec zmianie.

Święta –Istnieje możliwość reportażu również w dni świąteczne ( Wielkanoc, Boże Narodzenie, i inne święta kościelne i Państwowe ) – cena wzrasta o 50% ( nie dotyczy niedziel standardowych )

Oferta: Fotograf na Chrzest

PAKIET PODSTAWOWY

CENA: 700ZŁ


• Ceremonia Chrztu Świętego

• Sesja pamiątkowa w kościele lub przed kościołem

•40 ujęć w formie elektronicznej

•40 odbitek 15x23cm zapakowanych w piękne opakowanie

PAKIET STANDARD

CENA: 900ZŁ


• Przygotowania (30 minut)

• Ceremonia Chrztu Świętego

• 1h reportażu z przyjęcia

• 100 ujęć w formie elektronicznej

•30 odbitek 15x23cm zapakowanych w piękne opakowanie

• Dodatkowa godzina pracy +200zł

PAKIET PREMIUM

CENA: 1100ZŁ


• Przygotowania (40 minut)

• Ceremonia Chrztu Świętego

• sesja pamiątkowa w kościele lub przed kościołem

• 2h reportażu z przyjęcia (życzenia, tort, zdjęcia z gośćmi)

• 150 ujęć w formie cyfrowej

• 40 odbitek 15x23cm zapakowanych w piękne opakowanie

• Dodatkowa godzina pracy +100zł

→ REZERWACJA TERMINU

Sesję możesz zarezerwować poprzez kontakt telefoniczny (663394247), wiadomość na facebooku, przez formularz kontaktowy lub e-mail.

 
→ PŁATNOŚĆ

Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku w kwocie 50zł przelewem lub gotówką. Całość płatności następuje w dniu sesji. Wystawiam faktury bez VAT.
51 1240 5497 1111 0011 1243 8181 Diana Pisarczyk

 
→ WYBÓR PAKIETU

Każdy pakiet jest opisany, różnią się liczbą zdjęć oraz czasem sesji. O wybranym pakiecie należy poinformować fotografa przy rezerwacji terminu.

 
→ MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

Cena pakietu zawiera studyjną sesję zdjęciową w Lublinie lub plener w promieniu 20 km od siedziby fotografa. Istnieje możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji po wcześniejszym ustaleniu z fotografem.

 
→ DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

Sesje wykonywane są 7 dni w tygodniu. W studio w godz. od około 9:00 do 18:00. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są od godziny 16:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

 
→ WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Po około 2 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system „Zalamo”. Gotowe zdjęcia w formie elektronicznej przekazuję do 30 dni roboczych od momentu wyboru. Po akceptacji zdjęć wywołuję odbitki i przekazuję je do 30 dni od akceptacji. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

 
→ NIEWYBRANE ZDJĘCIA

Klient otrzyma dokładnie tyle ujęć ile zakupił. Nie ma możliwości otrzymania nieobrobionych ujęć za darmo. Można dokupić dodatkowe ujęcia według dostępnego cennika.

 
→ ILOŚĆ FOTOGRAFOWANYCH OSÓB

Sesje przeznaczone są dla jednej rodziny – max. 5 osób (2 dorosłych – mama, tata oraz ich max. 3 dzieci). W przypadku większej grupy należy doliczyć 50 zł za każde dziecko, a 100 zł za dodatkową osobę dorosłą.

 
→ USŁUGA EXPRESS

klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ ZGODA NA PUBLIKACJĘ ZDJĘĆ W PORTFOLIO FOTOGRAFA

klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ SPÓŹNIENIA

proszę o punktualne przybycie na sesję, akceptuję do 15 minut spóźnienia, po ich upływie czas spóźnienia wliczony jest w czas trwania sesji.