Fotografia dziecięca

SESJA DZIECIĘCA W LUBLINIE

Sesja dziecięca polega na uchwyceniu emocji i charakteru dziecka. Poprzez zdjęcia staram się pokazać ulotne, magiczne chwile, spojrzenia czy gesty. Taką sesję możemy wykonać w plenerze, gdzie dziecko może się swobodnie bawić i biegać lub w moim studio w Lublinie, gdzie mam do dyspozycji mnóstwo pięknych dodatków. Fotografia dziecięca jest jedną z moich ulubionych sesji, dzieci mają mnóstwo energii oraz całą gamę emocji, co sprawia, że zdjęcia są wyjątkowe.

SESJA NOWORODKOWA

Najlepiej i najbezpieczniej wykonać ją pomiędzy 7 a 14 dniem życia. Sen wówczas jest głęboki a dziecko pamięta pozycje z brzuszka mamusi, dzięki czemu łatwo ułożyć je w ciekawe pozycje. Czas trwania sesji uzależniony jest od samopoczucia maleństwa, dlatego warto zabrać na sesję rzeczy potrzebne do karmienia i przewijania.

Miejscem sesji może być zarówno moje mini studio jak i Wasz dom, przy czym ważne jest, aby pomieszczenie było jasne i dostatecznie duże.

SESJA ROCZKOWA

Pierwsze urodziny to kolejny bardzo ważny etap w życiu rodziny, który warto uwiecznić na zdjęciach. Do sesji roczkowych i niemowlęcych zapewniam wszelkie dodatki i rekwizyty takie jak koszyczki, girlandy, zabawki itp. Kompletuję także ubranka do sesji, dzięki którym Twoje dziecko będzie pięknie wyglądało a Ty nie będziesz musiał/a martwić się o jego stylizację.

Co warto zabrać na taką sesję? Na sesję niemowlęcą i roczkową warto zabrać coś do jedzenia dla malucha czy ulubione zabawki, dzięki którym poczuje się swobodnie. Bardzo ważne jest, aby dziecko było wyspane i miało dobry nastrój.

Pakiety
Sesja dziecięca

PAKIET PODSTAWOWY

CENA: 400ZŁ


• 5 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 1 stylizacja

• Sesja w plenerze lub studio

• 1 Tło fotograficzne/ miejsce w plenerze

• Czas trwania sesji

– do 30 minut

Sesja dziecięca

PAKIET STANDARD

CENA: 600ZŁ


• 10 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 10 odbitek w formacie

15×23 cm

• 2 stylizacje

• Sesja w plenerze lub studio

• 2 Tła fotograficzne

• Czas trwania sesji

– do 60 minut

Sesja dziecięca

PAKIET PREMIUM

CENA: 1000ZŁ


• 2o Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• PLENER +STUDIO

• 20 odbitek w formacie

15×23 cm

• 3 stylizacje

2 Tła fotograficzne

•Czas trwania sesji

– do 80 minut

→ REZERWACJA TERMINU

Sesję możesz zarezerwować poprzez kontakt telefoniczny (663394247), wiadomość na facebooku, przez formularz kontaktowy lub e-mail.

 
→ PŁATNOŚĆ

Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku w kwocie 50zł przelewem lub gotówką. Całość płatności następuje w dniu sesji. Wystawiam faktury bez VAT.
51 1240 5497 1111 0011 1243 8181 Diana Słomka

 
→ WYBÓR PAKIETU

Każdy pakiet jest opisany, różnią się liczbą zdjęć oraz czasem sesji. O wybranym pakiecie należy poinformować fotografa przy rezerwacji terminu.

 
→ MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

Cena pakietu zawiera studyjną sesję zdjęciową w Lublinie lub plener w promieniu 20 km od siedziby fotografa. Istnieje możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji po wcześniejszym ustaleniu z fotografem.

 
→ DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

Sesje wykonywane są 7 dni w tygodniu. W studio w godz. od około 9:00 do 18:00. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są od godziny 16:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

 
→ WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Po około 2 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system „Zalamo”. Gotowe zdjęcia w formie elektronicznej przekazuję do 30 dni roboczych od momentu wyboru. Po akceptacji zdjęć wywołuję odbitki i przekazuję je do 30 dni od akceptacji. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

 
→ NIEWYBRANE ZDJĘCIA

Klient otrzyma dokładnie tyle ujęć ile zakupił. Nie ma możliwości otrzymania nieobrobionych ujęć za darmo. Można dokupić dodatkowe ujęcia według dostępnego cennika.

 
→ ILOŚĆ FOTOGRAFOWANYCH OSÓB

Sesje przeznaczone są dla jednej rodziny – max. 5 osób (2 dorosłych – mama, tata oraz ich max. 3 dzieci). W przypadku większej grupy należy doliczyć 50 zł za każde dziecko, a 100 zł za dodatkową osobę dorosłą.

 
→ USŁUGA EXPRESS

Klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ ZGODA NA PUBLIKACJĘ ZDJĘĆ W PORTFOLIO FOTOGRAFA

Klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
→ SPÓŹNIENIA

Proszę o punktualne przybycie na sesję, akceptuję do 15 minut spóźnienia, po ich upływie czas spóźnienia wliczony jest w czas trwania sesji.