Fotografia wizerunkowa

Sesja wizerunkowa – to jedna z najważniejszych chociaż często pomijanych sesji. To jak się prezentujemy jest równie ważne jak to, co sobą reprezentujemy oraz jakie umiejętności posiadamy. Sztuka autoprezentacji pozwala kreować nasz wizerunek zgodnie z tym jak chcemy być postrzegani.

Do sesji biznesowej lub sesji wizerunkowej warto przygotować się zgodnie z zasadami dress code’u w dziedzinie, w której chcemy te zdjęcia prezentować.

Niezwykle istotne jest, by sesja wizerunkowa była spójna z naszą profesją czy zainteresowaniami.

Kobiety oprócz stroju powinny zadbać o odpowiedni dobór makijażu, fryzury oraz biżuterii. Mężczyzna swój charakter może podkreślić ciekawym krawatem, marynarką czy szykownym zegarkiem.

Do każdej sesji podchodzę w sposób indywidualny, zależy mi na komforcie moich klientów ponieważ wiem, że często jest to Wasza pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa. Dbałość o detale oraz wyczucie klimatu pozwala mi odnaleźć się w różnych klimatach i stworzyć dla Was wyjątkowe kadry.

Sesja wizerunkowa to w obecnych czasach must have!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości – zadzwoń lub napisz, razem stworzymy ofertę skrojoną dla Ciebie!

Pakiety
fotografia kobieca

PAKIET PODSTAWOWY

CENA: 400ZŁ

• 5 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 1 stylizacja

• Sesja w plenerze lub studio

• 1 Tło fotograficzne/ miejsce w plenerze

• Czas trwania sesji

– do 30 minut

PAKIET STANDARD

CENA: 600ZŁ

• 10 Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• 10 odbitek w formacie

15×23 cm

• 2 stylizacje

• Sesja w plenerze lub studio

• 2 Tła fotograficzne

• Czas trwania sesji

– do 60 minut

Sesja wizerunkowa

PAKIET PREMIUM

CENA: 1000ZŁ

• 2o Ujęć poddanych obróbce

-wersja elektroniczna

• PLENER + STUDIO

• 20 odbitek w formacie

15×23 cm

• 3 stylizacje

2 Tła fotograficzne

•Czas trwania sesji

– do 80 minut

 
REZERWACJA TERMINU

Sesję możesz zarezerwować poprzez kontakt telefoniczny (663394247), wiadomość na facebooku, przez formularz kontaktowy lub e-mail.

 
PŁATNOŚĆ

Rezerwacja terminu wiąże się z zapłatą zadatku w kwocie 50zł przelewem lub gotówką. Całość płatności następuje w dniu sesji. Wystawiam faktury bez VAT.
51 1240 5497 1111 0011 1243 8181 Diana Słomka

 
WYBÓR PAKIETU

Każdy pakiet jest opisany, różnią się liczbą zdjęć oraz czasem sesji. O wybranym pakiecie należy poinformować fotografa przy rezerwacji terminu.

 
MIEJSCE SESJI ZDJĘCIOWEJ

Cena pakietu zawiera studyjną sesję zdjęciową w Lublinie lub plener w promieniu 20 km od siedziby fotografa. Istnieje możliwość wykonania sesji w innej lokalizacji po wcześniejszym ustaleniu z fotografem.

 
DNI I GODZINY SESJI ZDJĘCIOWYCH

Sesje wykonywane są 7 dni w tygodniu. W studio w godz. od około 9:00 do 18:00. W innych miejscach (np. miejsce zamieszkania Klienta) godziny sesji pozostają do ustalenia ze względu na zróżnicowanie padania światła naturalnego. Plenery wykonywane są od godziny 16:00 i ustalane są w zależności od pogody i oczekiwań Klienta względem klimatu zdjęć.

 
WYBÓR I PRZEKAZANIE ZDJĘĆ

Po około 2 dniach roboczych przekazuję zdjęcia do wyboru przez specjalny system „Zalamo”. Gotowe zdjęcia w formie elektronicznej przekazuję do 30 dni roboczych od momentu wyboru. Po akceptacji zdjęć wywołuję odbitki i przekazuję je do 30 dni od akceptacji. Wydłużający się czas wyboru przez Klienta opóźnia termin oddania zdjęć.

 
NIEWYBRANE ZDJĘCIA

Klient otrzyma dokładnie tyle ujęć ile zakupił. Nie ma możliwości otrzymania nieobrobionych ujęć za darmo. Można dokupić dodatkowe ujęcia według dostępnego cennika.

 
ILOŚĆ FOTOGRAFOWANYCH OSÓB

Sesje przeznaczone są dla jednej rodziny – max. 5 osób (2 dorosłych – mama, tata oraz ich max. 3 dzieci). W przypadku większej grupy należy doliczyć 50 zł za każde dziecko, a 100 zł za dodatkową osobę dorosłą.

 
USŁUGA EXPRESS

klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
ZGODA NA PUBLIKACJĘ ZDJĘĆ W PORTFOLIO FOTOGRAFA

klient ma prawo zadecydować czy wyraża zgodę na publikację zdjęć czy też nie wyraża takiej zgody.

 
SPÓŹNIENIA

proszę o punktualne przybycie na sesję, akceptuję do 15 minut spóźnienia, po ich upływie czas spóźnienia wliczony jest w czas trwania sesji.