ŚLUB I WESELE NA ROZTOCZU. DOMINIKA & PRZEMEK

ŚLUB I WESELE NA ROZTOCZU

Ahh co to był za ślub! Dominika i Przemek postawili na tradycyjny ślub i wesele na roztoczu w stylu rustykalnym. Uwielbiam ten klimat, więc było mi niezmiernie miło, że wybrali mnie na swojego fotografa ślubnego. Ślub odbył się w przepięknym Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie a wesele w Zajeździe Kalinka w Kaczórkach. Roztocze ma w sobie wyjątkowy klimat i chętnie tam wracam.

PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE – TRADYCYJNE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

Jak przystało na tradycyjne, polskie wesele przed ceremonią ślubną spotkaliśmy się w domu Przemka na przygotowaniach – tam udało mi się zarejestrować kilka kadrów oraz uwiecznić klimat dnia.
Następnie udaliśmy się do Pani młodej – Państwo młodzi mieszkają 2 domy od siebie, więc nie musieliśmy długo szukać. Kiedy już Państwo Młodzi byli gotowi, przyszedł czas na tradycyjne „wkupne” oraz błogosławieństwo.

CEREMONIA ŚLUBNA – ŚLUB W KRASNOBRODZIE

Ślub odbył się w przepięknym kościele, Pan Młody czekał na swoją wybrankę przed ołtarzem, a Dominika została poprowadzona przez swojego tatę. Panna Młoda postawiła na przepiękną, białą suknię ślubną i długi welon, całość pięknie się prezentowała.

ŚLUB I WESELE W ZAJEŹDZIE KACZÓRKI

Po ceremonii przyszedł czas na zabawę. Przepiękny, drewniany zajazd w Kaczórkach, ze świetną infrastrukturą był idealnym miejscem na to wydarzenie. Cała sala została przystrojona w boho dekoracje takie jak makramy, drewniane elementy i kwiaty. Już od wejścia goście weselni zostali przywitani przez przemiłą obsługę oraz zespół, który śpiewał ulubione utwory. To było jedno z najlepiej zorganizowanych wesel, na których ostatnio miałam przyjemność bywać. Wszystko zaplanowane i zorganizowane z dbałością o najmniejszy detal. Spójrzcie sami 🙂

Kościół: Sanktuarium Maryjne w Krasnobrodzie https://www.krasnobrod-sanktuarium.pl/

Sala Weselna: Zajazd Kalinka https://www.facebook.com/Zajazd-Kalinka-2090270514320081/

Fotograf: Pastelove Studio Diana Pisarczyk http://pastelovestudio.pl/