Ślub Doroty & Jakuba

DOROTA & JAKUB

Ślub i plener ślubny Doroty i Kuby to nie było nasze pierwsze spotkanie ponieważ mieliśmy okazję poznać się już jakiś czas temu. Przyszli Państwo młodzi zgłosili się jako modele do jednego z moich projektów.

Kiedy poprosili mnie abym została ich fotografem ślubnym było mi niezmiernie miło. W końcu dobrze pracować z ludźmi, z którymi nadajemy na tych samych falach.

Na pewno był to nietypowy i pełen wzruszeń ślub z wielu względów. Zaczęło się standardowo od przygotowań w Restauracji Portofino w Lublinie. Sama ceremonia zaślubin była połączona ze Chrztem ich córeczki. To bezsprzecznie dostarczyło mnóstwo emocji nie tylko Młodej Parze i rodzinie, ale także i mi.

ŚLUB W LUBLINIE – RESTAURACJA PORTOFINO

Ślub w Lublinie to dobra decyzja ponieważ jest tu mnóstwo pięknych miejsc w bliskim towarzystwie przyrody. Po Mszy spotkaliśmy się w sali weselnej Portofino, która mieści się przy samym Zalewie Zemborzyckim co jeszcze bardziej wpłynęło na magię tego dnia.

Ta impreza była wyjątkowa z jeszcze jednego względu – goście bawili się bez alkoholu. (Tak, okazało się, że jest to możliwe) Co ciekawe, wszyscy już od bardzo wczesnych godzin piękne wypełniali parkiet.

SESJA ŚLUBNA W KOZŁÓWCE

Na plener ślubny wybraliśmy przepiękny Pałac w Kozłówce. Jeśli szukacie miejsca na sesję ślubną w województwie lubelskim – polecam serdecznie! Piękny ogród, mnóstwo zieleni oraz ciekawa architektura pięknie budują klimat.

Lokal: http://restauracjaportofino.pl/

Miejsce sesji: https://www.muzeumzamoyskich.pl/palac2