SESJA KOBIECA – BIAŁE OKNO

sesja kobieca

Sesja Kobieca Lublin

Sesje kobiece to jedna z moich ulubionych dziedzin fotografii, sama jestem kobietą bardzo wyczuloną na piękno, dlatego czuję, że potrafię ukazać je także na zdjęciach kobiet, które wykonuję.

Czym jest sesja kobieca?

Sesja kobieca to spotkanie fotograficzne, podczas którego skupiamy się tylko na fotografowanej kobiecie, to ona jest najważniejsza. Ja kieruję sesją, pomagam dobrać najlepsze pozy oraz wyjątkowe stylizacje, aby wydobyć piękno ukryte w każdej kobiecie.

Sesja kobieca Lublin – studio fotograficzne.

Nasze sesje zdjęciowe możemy wykonać w moim Mini Studio, w plenerze czy miejscach ogólnodostępnych.

Jak przygotować się na sesję kobiecą?

Tutaj nasuwa się tak nielubiana przez wszystkich odpowiedź „to zależy”. Ale od czego? Przede wszystkim od tego o jakiej sesji marzysz? Czy chciałabyś poczuć się jak księżniczka i wystąpić w pięknej, długiej sukni? A może chcesz wyglądać jak typowa bezneswoman i postawisz na elegancki garnitur lub sukienkę? Możemy także wykonać bardziej intymną, romantyczną sesję w seskownej bieliźnie, pięknym body czy małej czarnej. Możliwości mamy mnóstwo.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą kilka różnych wariantów, na sesji będziesz mogła się przebrać. Podstawą jest zestaw ładnej bielizny, zwiewna sukienka, jeansy i top, ale to nie wyklucza innych możliwości.

Makijaż i fryzura na sesji kobiecej.

Sesja zdjęciowa to wyjątkowa okazja, warto zadbać o ładną fryzurę, profesjonalny makijaż podkreślający urodę czy pomalowane paznokcie. Ja zrobię wszystko, abyś wyglądała pięknie na zdjęciach, ale warto już przed sesją podkreślić swoje atuty. Uwierz, że to wpłynie znacząco na Twoje samopoczucie, warto zrobić to dla siebie.

Ile kosztuje sesja kobieca w Lublinie?

Koszt sesji zdjęciowej zależny jest od tego, jaki pakiet wybierzesz. W mojej ofercie najmniejszy pakiet kosztuje 350zł. Po każdej sesji jest możliwość dobrania dodatkowych ujęć. Cyklicznie można też upolować ciekawą promocję na sesje zdjęciową.

Voucher na sesję kobiecą.

Szukasz prezentu na sesję kobiecą? Świetnie się składa, posiadam vouchery prezentowe, które możesz podarować wyjątkowej kobiecie na przeróżne okazje. Taki pomysł to świetna alternatywa dla tradycyjnych prezentów. Można go wykorzystać na sesję studyjną lub plenerową.