Reportaż Ślubny Wioleta i Bartosz | CHABROWY w Zalesiu

Reportaż Ślubny Wiolety i Bartosza.

To był przepiękny ślub… Na tym mogłabym zakończyć historię, ale nie byłabym sobą, gdybym nie zdradziła Wam trochę informacji zza kulis. 24 Lipca spotkałam się z Wiolą i Bartoszem, aby stworzyć dla nich piękny Reportaż Ślubny. Moim zadanie było uwiecznić ich emocje i radość w tym pięknym, lipcowym dniu.

Przygotowania Pary Młodej – Fotografia Ślubna

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy w domu Pana Młodego, gdzie mogłam uwiecznić moment oczekiwania i przygotowań do najważniejszego dnia Wiolety i Bartosza. Państwo Młodzi zadbali o wszystkie detale, a cudowni świadkowie dotrzymywali im towarzystwa już od wczesnych godzin na długo przed ślubem.
Mój ulubiony moment podczas przygotowań to ten, w którym Pan Młody pierwszy raz może zobaczyć swoją przyszłą żonę w białej sukni. Towarzyszy temu dużo emocji i wzruszeń.

Ślub w Łukowie – Reportaż Ślubny

Ceremonia ślubna odbyła się w pięknym, dużym kościele w Łukowie, gdzie Wioleta i Bartosz powiedzieli sobie Sakramentalne „tak”

Wesele Łuków i Okolice

Kiedy już Bartosz i Wioleta oficjalnie zostali mężem i żoną, przyszedł czas na huczne wesele w Zalesiu, gdzie znajduje się przepiękne, nowe miejsce na przyjęcia weselne – Chabrowy. Jest to lokal na najwyższym poziomie i nowoczesnym designi. Dookoła niego znajdują się malownicze pola, co daje duże poczucie komfortu i prywatności.

Sesja Ślubna w Dniu Wesela

Podczas przyjęcia wymknęliśmy się na 20 minut, aby o złotej godzinie stworzyć przepiękne zdjęcia. Czuliśmy się jak na dzikim zachodzie – łany wykoszonych zbóż, niedaleko mała hodowla koni i asfaltowa droga a na niej moi cudowni modele.

Lokalizacja: https://chabrowy.eu/

Kościół: https://www.facebook.com/parafialukow/

Suknia: https://salon-estelle.pl/pl/

Zapraszam na facebooka: https://www.facebook.com/pages/?category=your_pages&ref=bookmarks