Zatrzymajmy ten piękny czas...
Wyjątkowa Fotografia Ślubna Lublin

Fotografia ślubna lublin

Zapoznaj się z ofertą

reportaż ze ślubu

Przygotowania

Reportaż Ślubny zaczynamy od zdjęć w Waszym domu. Przygotowania to czas z rodziną, dlatego rejestrujemy na zdjęciach atmosferę dnia, pierwsze wzruszenia i łzy. 

ceremonia ślubu

Kolejny etap, ten najważniejszy to ceremonia ślubu. Zdjęcia ślubne to jedne z najpiękniejszych wspomnień w związku z tym, dokładamy wszelkich starań aby zaejestrować wszystkie kluczowe momenty.

PRZYJĘCIE WESELNE

Po Ślubie przychodzi czas na przyjęcie. Reportaż ze ślubu zawiera także zdjęcia z Waszego przyjęcia. Postaramy się zarejestrować to wszystko, czego Wy być może nie zdążycie zobaczyć w tym wyjątkowym dniu .

SESJA ŚLUBNA

Sesję ślubną wykonujemy tego samego dnia co uroczystość lślubna, lub spotykamy się w innym dnu i wykonujemy piękną sesję plenerową ponieważ to niezwykle istatny fragment ślubnej opowieści. 

Sesja Ślubna w plenerze!

Fotografia Ślubna to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych dziedzin fotografii. Wybór między sesją ślubną organizowaną innego dnia a krótką sesją zdjęciową wykonaną w bliskiej okolicy lokalu, w którym organizowane jest przyjęcie to  niewątpliwie trudny wybór, dlatego chciałabym opowiedzieć Wam krótko w czym tkwi różnica. Być może to pomoże Wam rozwiać wątpliwości.

Sesja zdjęciowa organizowana w dniu ślubu zazwyczaj trwa maksymalnie pół godziny i powstaje podczas niej kilka przepełnionych emocjami ujęć natomiast plenerowa sesja ślubna, która się odbywa innego dnia daje nam możliwość kilkugodzinnego spotkania w rezultacie którego możemy opowiedzieć Waszą historię, oraz wykonać mnóstwo pięknych kadrów, które z pewnością będą piękną pamiątką na lata.

Lokalizacja sesji plenerowej może być dowolna, zaproponowana przez Państwa Młodych lub przez fotografa. Województwo Lubelskie kryje wiele romantycznych zakątków takich jak Pałac w Kozłówce, Szumy nad Tanwią, malownicze Roztocze czy sam Lublin. Niewątpliwie chcielibyście, aby Wasz sesja ślubna była wyjątkowa, dołożę wszelkich starań, aby tak się stało!

 

"Dotąd dwoje choć jeszcze nie jedno. Odtąd jedno choć nadal dwoje."