FOTOGRAFIA RODZINNA LUBLIN

 

 Naturalna sesja rodzinna to radosny czas, który spędzamy podczas wspólnego spaceru czy też spotkania w moim studio fotograficznym. Fotografia rodzinna pozwala zatrzymać wspomnienia, aby móc wrócić do nich w przyszłości, przeglądając rodzinny album. Na zdjęciach staram się wydobyć z Was to co najpiękniejsze – Wasze emocje i miłość a w rezultacie zachować na zdjęciu prawdziwych Was. 

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI ZDJĘCIOWEJ?

 Strój to niewątpliwie istotny element każdej sesji, dlatego warto zadbać, aby odpowiadał charakterowi miejsca i tematu zdjęć.  Fotografia rodzinna charakteryzuje się sporą dowolnością. Najlepiej sprawdzają się kolory ziemi, biel, beż, kremowy. Nie polecam ubierać wzorzystych bluzek, czy ubrań z napisami, które rozpraszają uwagę. Warto zabrać dwa zestawy ubrań, co z pewnością sprawi, że zdjęcia będą różnorodne. Podsumowujac, jeśli potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy w doborze stroju skontaktujcie się z nami, postaramy się doradzić! 


KIEDY ZAREZERWOWAĆ SESJĘ RODZINNĄ?

Rodzinną Sesję zdjęciową najlepiej zarezerwować z około 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Będziemy wtedy mogli wybrać dogodny dla Was termin. 

JAK DŁUGO TRWA SESJA?

Sesja trwa około godziny, jest to czas wystarczający na uchwycenie najważniejszych momentów. Dużo zależy także od ilości osób na sesji, tego jak współpracują dzieci, oraz pakietu, który wybraliście. 


KIEDY DOSTANIEMY ZDJĘCIA?

Sesja rodzinna to dla Was wyjątkowe wydarzenie i wiem, że chcielibyście mieć zdjęcia jak najszybciej, dlatego już kolejnego dnia otrzymacie zdjęcia do wyboru. Finalny produkt otrzymacie w ciągu maksymalnie 3 tygodni, często zdjęcia gotowe są w ciągu kilku dni. 

Fotografia rodzinna Lublin - reportaż lifestyle w mieszkaniu

Lublin,Sesja lifestyle w domu - Liliana i Laurka

Studyjna fotografia rodzinna w stylu boho