Ślub Doroty & Jakuba

DOROTA & JAKUB

Dorotę i Kubę miałam okazję poznać już jakiś czas temu, kiedy zgłosili się jako modele do jednego z moich projektów. Od razu złapaliśmy dobry kontakt (efekty tamtej sesji możecie zobaczyć tutaj)

Kiedy poprosili mnie abym została ich fotografem ślubnym było mi niezmiernie miło – końcu dobrze pracować z ludźmi, z którymi nadajemy na tych samych falach.

To był nietypowy ślub z wielu względów. Zaczęło się standardowo od przygotowań w Restauracji Portofino w Lublinie. Sama ceremonia zaślubin była połączona ze Chrztem ich córeczki – to dostarczyło mnóstwo emocji nie tylko Młodej Parze i rodzinie, ale także i mi.

ŚLUB W LUBLINIE – RESTAURACJA PORTOFINO

Ślub w Lublinie to dobra decyzja, jest tu mnóstwo pięknych miejsc w bliskim towarzystwie przyrody. Po Mszy spotkaliśmy się w sali weselnej Portofino, która mieści się przy samym Zalewie Zemborzyckim.

Ta impreza była wyjątkowa z jeszcze jednego względu – goście bawili się bez alkoholu. (Tak, okazało się, że jest to możliwe) Co ciekawe, wszyscy już od bardzo wczesnych godzin piękne wypełniali parkiet.

SESJA ŚLUBNA W KOZŁÓWCE

Na plener ślubny wybraliśmy przepiękny Pałac w Kozłówce. Jeśli szukacie miejsca na sesję ślubną w województwie lubelskim – polecam serdecznie! Piękny ogród, mnóstwo zieleni oraz ciekawa architektura pięknie budują klimat.